Šéf hnutí ANO Andrej Babiš skončil jako ministr financí a našel si novou zábavu – fotí se s představitelnými i nepředstavitelnými lidmi na možných i nemožných místech.

Přesněji řečeno – fotí ho jeho PR tým v čele s Markem Prchalem, kterému je samozřejmě úplně jedno, co je vhodné a co už za hranicí (jako bylo zneužití malého Toníčka, za nímž Babiš dokonce jel do školky), prostě hlavně když se to sdílí na Facebooku.

Babiš vám na svých výjezdech věnuje knihu O čem sním, když náhodou spím. Dále vám naslibuje, cokoli chcete, protože ve státě jako firmě si můžete přát všechno (je to takový Ježíšek).

A pak přijde to nejdůležitější. Vyfotí se s vámi. Není jasné, jestli všichni ti lidé, kteří se objevují na Facebooku Andreje Babiš, vůbec vědí, s kým se fotí a proč, ale to nevadí.

Andrej, to je náš král, který přišel mezi prostý lid. Ať už máte výlov rybníka, divadelní slavnosti nebo festival, je všude.

Tak až se na nějaké kulturní akci budete přes léto fotit, dejte si pozor, aby si za vás Babiš taky nestoupl. Marek Prchal by to dal na Facebook dřív, než řeknete sýr.

Revue Forum Banner

Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora