Andreje Babiše sleduje na Facebooku přes 130 tisíc lidí. To je pořádná dávka příznivců i kritiků, třebaže byl někdejší ministr financí opakovaně obviňován z nákupu fanoušků i ze zakládání falešných účtů, s nimiž údajně odráží kritické komentáře pod svými příspěvky. Každopádně Babiš sdílí své propagandistické názory, fotky a videa den co den a u každého příspěvku se sejdou často stovky diskutujících, od těch slepě probabišovských až po jeho přísné a zatvrzelé kritiky. Pročetli jsme komentáře u jeho příspěvků z posledních dnů a zde je pár těch nejzajímavějších, nejhumornějších nebo naopak nejvýstižnějších:

– Vsude kam Andrej vleze, jsou uzasny, mily a privetivy lidi. Kazdymu chutnala kobliha, vsem detem pokladnicky vykouzlily usmev a knizka nadchla i toho, kdo ji necetl … jenom ta realita neni tak ruzova jak se tu prezentuje … vas verny Bedrich Vochcalpadlo

– Jste nejlepší politik v nasí historii a moc moc vám fandím, kam se na vás hrabe vožrala Havel a další pravdoláskři…..

– Doufam ze ti dovoli facebook ve vezeni abys nas moh dal krmit tema svyma bludama ty zemedelska nulo

– Dnes fotka se zvířátkem nebude?

– JSTE V UTAJENÍ PANE BABIŠI ŽE??? JÁ SEM TY VAŠE PLÁNY PROHLÍD HNED OD ZAČÁTKU, VY JSTE VŮDCE ILUMINÁTŮ, JÁ JSEM TO VIDĚL, ZNÁM VYSOKO POSTAVENÉ ILUMINÁTY A ŘÍKAJÍ ŽE ANDREJ BABIŠ TAM DOCHÁZÝ, JE TO ZRADA NA KŘESŤANSKÉ TRADICE A DŮSTOJNOST VÍTE?????? ŽE VÁM NENI HAMBA

– ANO s přehledem vyhraje volby, a pan Babiš bude konečně ten správný premiér , Vše k tomu nezadržitelně směřuje ! ČSSD, TOP,ODS a LIDOVECKÁ SLÁTANINA se nám už předvedli dost !

– (k fotce, kde Babiš s Monikou na svatbě vykopávají jámu, aby mohli zasadit strom, pozn. red.) Jeeej..škoda, myslela jsem, že už si kopete další tunel 😂😂😂😂 Mohl byste si raději vykopat cestu zpátky na Slovensko! 😘 

– (k fotce z Babišovy svatby) Vyzývám Úřad pro dohled nad hospodařením politických stran a hnutí, aby se vážně zajímalo o faktury z této akce, která je samožřejmě součástí předvolební kampaně. Dost by mě zajímalo, jestli úderný politolog Outlý z ÚDHPS, který si vzal na mušku prezidenta, bdí nad dnešní svatbou Andreje s Monikou na Čapáku ??? Jedná se o jasnou předvolební kampaň, kterou je třeba započítat do zákonného finančního limitu na předvolební kampaně. Je třeba tam zahrnout vše … flašky Moetu, diamantů na svatebních prstenech, patra svatebního dortu, kolik stály Moničiny šaty, pití, jídlo, tribuna, zlaté manžetové knoflíčky, limuzína, gáže pro Karla Gotta, Michala Davida a Jardu Jágra, pronájem Čapáku (který Andrejovy prý ofiko nepatří) atd.

– Kdo říká že představujete ohrožení pro svobodu tak je úplně mimo, vy a pan Zeman jste to nejlepší co nás mohlo za poslední léta potkat a jem hrdá na vás i na to že konečně máme ve vládě někoho kdo nekrade a nenakupuje si baráky za naše peníze,, budu vás volit s hrdostí!!!

– (k fotce Babiše podepisujícímu se davu lidí) Tyto záběry známe z KLDR, když někam přijede Kim Čong-un. Chtělo by to ještě trochu hysterie.

– Nejen schopný a milý, ale taky sexy! Máte můj hlas pane Babiš :))))

– Andy musíš každýmu lézt do zadku? Všude kam tě Marek přisere jsou skvělí lidi? Fakt se s tebou chce každej fotit? Není to spíš tak že většina na tebe háže bobek? A čím jsou ti skvělí lidé skvělí? Že zase lezou do zadku tobě a chtějí se s tebou fotit? Co když někdo z nich doma bije manželku?

– Andy, Andy, proč tak kecáš?

– Já i s celou mojí rodinou vás volíme! A nenechte se odradit. Všechny ty čapí hnízda a dluhopisy a nahrávky a dotace a nazaplacené daně a spisy a lži a pravdy jsou pomluvy, lži a kampan Kalouska a Sobotky! A že chodíte mezi lidi je jasný důkaz, že to myslíte upřímně a vy i vaše peníze, každá koruna, každý halíř je čistý jako okvětí bílé lilie!

– Pan Babiš je jediný slušný politik, který plní své sliby.Až vyhraje volby a získá 38% hlasů,tak tento problém vyřeší.Co řekne,to splní. Stejně jako zavedl EET, což mu zloději kteří mu zde nadavají nikdy neodpustí.

– Putovní cirkus Parazit již brzy i ve vašem městě. Na akcích, které nepořádá, propaguje knížku, kterou nenapsal, v rámci kampaně, kterou nepřiznává. Poctivý Andrej, jeden z lidu, jeden z nás. Chudák Baťa musí v hrobě rotovat nadzvukovou rychlostí.. 🙂

– (k fotce Babiše se švadlenou, která mu ušila velkého plyšového čápa) Chudak paní, kdyby jen věděla… tak by to ušila bez zobáku se žaludem na konci…

– Andrej pivo čepuje,to se někdo zeblije. Mohl by s pivem běhat na place,a vrátit všechny dotace. Až skončí tyhle cviky, ať vypadne z této republiky:-).

A to nejlepší nakonec:

– Výborně pane Babiši, je vidět že vám záleží na lidech.

Revue Forum Banner
Jaroslav Thraumb
Jaroslav Thraumb
Další články autora