Sháníte nové auto, potřebujete náplně do tiskáren, nebo nevíte, jestli je v pátek volejbal? Zapomeňte na Facebook nebo servery různých bazarů. Vše se dozvíte na transparentním účtu současného prezidenta. Část občanů, kteří si rozhodně nemyslí, že je Miloš Zeman důstojnou hlavou státu používá tuto „webovku“ jako komunikační kanál.

Zatímco transparentní účtu Zemanových protikandidátů slouží primárně pro skutečnou podporu jejich majitelů, ten prezidentův se za necelý týden změnil v „blešák“ a jakousi informační desku.

Kromě desítek halířových příspěvků, které jsou doplněny vzkazy typu: „Na prášky proti viróze“, „Panu Mynářovi na prověrku“ nebo „Na kusovku“, si zde také můžete přečíst dotaz „zda je v pátek volejbal“, nebo „zda budou dne 17.9. jezdit ráno taxi od vlakového nádraží ve Studénce“.

Jak se zdá, konečně slouží současná hlava státu oněm „dolním 10 milionům občanů“, jak pan prezident sliboval. Svým transparentním účtem dává možnost občanům pomoci víc, než svými trapnými, vulgárními a urážlivými výstupy.

Pokud tedy hrajete třeba Clash of Clans a hledáte vhodný klan, ke kterému byste se pomocí svého mobilního telefonu připojili, prodáváte stravenky, nebo se chcete zbavit svého Seatu Cordoba, máte jedinečnou možnost. Miloš Zeman vám ji nabízí zde.

 

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora