Dokonce i Miloš Zeman ve vánočním projevu říkal, že si Češi nesmějí nechat nic vnucovat cizinou. Vskutku zlatá slova! To tedy ale platí o pro jeho osobu, kterou se nám tady snaží vehementně protlačit anonymní kremelští propagandisté z Aeronetu a jejich čeští poskoci. Aeronet ostatně Zemana podporuje dlouhodobě, připomeňme například vylhaný článek „Víme, kdo organizoval rozdávání červených karet proti Zemanovi!“ nebo navazující systematické strašení majdanem (což v původním ruském stylu znamená spojování Zemanových odpůrců s údajným fašismem).

Jako poradci sedí na Hradě naprosto netransparentní bývalý (?) manažer Lukoilu Martin Nejedlý (Lukoil financoval i knihy Václava Klause), který představuje bezpečnostní riziko, a také Jie Ťien-ming, předseda firmy CEFC spojené s čínskou armádou a špionáží.

Účast na Dialogu civilizací, tedy akcích pořádaných Putinovým milcem a rovněž bývalým kágébákem Jakuninem, opakování lží z Aeronetu (například právě o červených kartách), jakož i dalších ruských lží o Ukrajině, fašismu či Krymu, podpora údajných čínských investic, ačkoli jde pouze o akvizice (ty navíc nedosahují slibovaných stovek miliard), získání vlivu a krádeže nápadů, iniciování servilní supliky tzv. bandy čtyř čínskému komunistickému vedení po setkání ministra Hermana s dalajlámou – to je chování prezidenta suverénního státu?

Revue Forum Banner