Tak jsem chtěl zjistit, co to je ten A2larm, když ho tak hodně podpořili podnikatelé z Fondu nezávislé žurnalistiky. Inu, je to sranda.

Zjistil jsem, že za hurikány nesou vážnou odpovědnost ropné korporace. A že je to právě 150 let, co poprvé vyšel Kapitál Karla Marxe. Zaujala mě také myšlenka znárodnění Facebooku. Jen nevím, kterým národem. A také jsem zjistil, že platforma „Zelená revize“ posunula předsedu Stropnického do středu a odhalila prostor nalevo od něj.

Navíc už vím, co je to guerilla gardening (někdo je třeba takový hrdina, že nelegálně zasazuje mrkev) Také jsem konečně pochopil závažnost genderu, což je mnohem důležitější než to, co dělá Babiš. V politickém komentáři k volbám jsem si také přečetl, že liberální demokracie (neboli kapitalismus) prosazuje „kulturu břicha a žláz atomizovaných jedinců“.

Je to taková roztomilá zoologická zahrada, ve které žijí samá rudá zvířátka. Inu, jsou to ale moudří podnikatelé v tom Fondu nezávislé žuriny! Ten Fond mimochodem vznikl na základě mé přednášky v instituci PRAGUE BUSINESS CLUB před asi padesáti podnikateli. Takže jsem vlastně A2larmu dost bodnul. Vysvětlení, proč podporuje PBC rudý koutek české žurnalistiky, vidím v jejich hesle: „Pozitivní myšlení a humor“.

Vyšlo na facebookovém profilu autora.

Revue Forum Banner
Pavel Šafr
Pavel Šafr
Šéfredaktor deníku FORUM 24
Další články autora