Andrej Babiš docela upřímně nechápe, co se to kolem toho pitomého Čapáku vlastně děje. Různé kličky a kejkle přece používá běžně vždy a všude celou svou kariéru. Chce prostě vydělat, ušetřit a získat konkurenční výhodu. Sorry jako. Tak proč to někomu vadí zrovna teď?

Anonymní akciovky používá i ten Matrix neustále. Všichni kmotři, kteří vydělali miliardy na obchodech státu, mají taky občas nějakou svou firmu v cizině, i oni dosáhli na různé dotace, veřejné zakázky a daňové úlevy. Tak proč zrovna čaroděj Babiš je najednou ten nejhorší?

Bojí se jeho vlivu a moci a hlavně očekávaného vítězství ve  volbách? Samozřejmě že ano. A taky mu závidí. I tu šíři jeho záběru. No posuďte sami – zemědělství, chemie, pohonné hmoty, biomasa, dřevařství, zdravotnictví, média, potravinářství, hnojiva atd. Dámy a pánové, kdo z vás to má? Více než dvě stě firem! To už je něco. Co by si ti čeští Pepíci bez Agrofertu počali?

Když je někdo nejlepší, tak je prostě nejlepší. Jak to, že to ten policajt nechápe? Je to prostě zadání, účelovka a manipulace.
Jen se připravte na revanš, seznamy škůdců už existují. On už vám to Koutník z Lidovek a další pěkné vytmaví! To budete koukat. A navíc jsou tady různí dobře motivovaní spojenci na různých postech a pozicích a čekají na povel. Chtěli jste válku – bude válka!
A to má kouzelník Andy ještě svého Miloše i s jeho Rusáky a Číňany. Tak bacha!

Vlkodlak má i nadále svůj apetit. Ještě si s ním užijeme, ne že ne. Čapím hnízdem nic nekončí. Měl by to být jen počátek deagrofertizace české společnosti. Důkladně a odvážně. Jde o zásadní střet, který nás může tak či onak ovlivnit na hodně dlouhou dobu.

Připravme se na nové a nové králíky z kouzelníkova klobouku. Začíná kampaň mučedníka a spasitele! To tu ještě nebylo. Propaganda se řítí silou uragánu. Politika kouzelníka Andyho je jen pokračováním byznysu à la Agrofert. Nic jiného ho nezajímá. Kdo nepůjde s ním… Však víte co.

Revue Forum Banner