Milan Rokytka, opilec ze Zemanova volebního štábu, se při svém extempore v TOP Hotelu musel řádně praštit do hlavy. Nejenže obvinil přítomné „nájemné mediální vrahy“, že ho chtěli otrávit, ale i nadále vymýšlí konspirační teorie, o tom, jak příznivci Jiřího Drahoše plánovali zabíjení zemanovců.

Formování vražedných komand nebo zardoušení igelitovým pytlíkem, i to měli v plánu agenti neúspěšného prezidentského kandidáta. Alespoň podle pseudonovináře Milana Rokytky, kterého do jeho „vystoupení“ volební sobotu téměř nikdo neznal.

Celý incident zřejmě zanechal na podporovateli Miloše Zemana větší stopy, než se z počátku zdálo, a rána do hlavy o podium, kam bezvládného muže uložil jeho přítel a později i osobní strážce, pacifikující přítomné novináře, udělala své. Jak jinak si totiž vysvětlit pomatená slova nebohého muže, který ve své paranoie obviňuje své okolí z pokusu o vraždu.

Nabízí se i možnost, že se pan Rokytka i nadále pilně věnuje konzumaci alkoholických nápojů a v prapodivných stavech vidí nepřítele za každým rohem, ale i to je jasným voláním o pomoc. Zkrátka, chtělo by to navštívit lékaře, specializaci ať si konspirátor rozmyslí sám.

 

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora