Valentina Rossiho setkání s českou ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou tak vyděsilo, že raději dojel v brněnském závodě MotoGP až čtvrtý. Co kdyby na něj totiž ta dotěrná paní nedej bože čekala na závěrečném ceremoniálu pod podiem a místo krásné hostesky očekávala polibek?! To snad ani za rekordní desátý titul mistra světa nestojí!

Fenomenální motocyklový závodník Valentino Rossi po hrůzném setkání s podivnou ženou na startu chtěl co nejrychleji ujet. To se mu podařilo a v průběhu závodu se dokonce dostal do vedení. Pak si ale uvědomil, že pokud se dotěrná dáma dokázala dostat mezi závodníky těsně před startem, dekorování těch nejlepších si nenechá ujít také. Tak se vyděsil, že raději zajel do boxů a propadl se až do druhé desítky.

Pak mu to zřejmě nedalo. Šanci na rekordní desátý titul mistra světa si přece kvůli dalšímu okamžiku hrůzy nenechá ujít! Začal mohutně stahovat a dostal se až na čtvrté místo!

„Jeď Valentino, jeď! Podium je blízko!“ zněl pokyn Rossiho týmu.

Při té představě se ale Rossimu opět vybavila Šlechtová u podia a tak raději třetího Viñalese nedotahoval. Po čtyřech letech tak Valentino Rossi chyběl v Brně na stupních vítězů a zaznamenal ztrátu v boji o titul mistra světa.

Jaký šok musel utrpět, když zjistil, že Šlechtová u podia není! Ta totiž už fotku s vítězným Markem Marquezem měla a tak se raději ze všech sil snažila do alba ulovit ještě legendárního Valentina Rossiho.

Doufejme, že se jí povedlo jen místní rozvoj rozvinout až na stránky italských médií a k Valentinu Rossimu se znovu nedostala. Ital by se tak nemusel bát do Brna za rok vrátit.

Revue Forum Banner