Podlézavost majitele a „moderátora“ TV Barrandov vůči Miloši Zemanovi nezná mezí. Když už nemůže Jaromír Soukup podnikat cesty do duše hlavy státu v Týdnu s prezidentem, zve si do svých pořadů alespoň jeho hlásnou troubu. Po Instinktech Jaromíra Soukupa tak přijal Jiří Ovčáček pozvání i do Arény Jaromíra Soukupa. A znovu se jednalo o zdařilé estrádní vystoupení komediální dvojice.

Dalo se očekávat, že dotazy na Ovčáčka budou „drsné“ a konferenciér „nekompromisní“, ale takovou agitku čekal málokdo. Placení komparzisté opět skvěle zastali své funkce a dokonce se produkci podařilo postavit obvyklé „hosty z lidu“ na jiná místa, než obsazují normálně. Praxe, že budou klást dotazy pouze předem vybraní herci se ovšem nezměnila.

Ovčáček se tak musel cítit jako doma, což mu připomínaly i transparenty „Ať žije Zeman“, které zřejmě přítomní vyfasovali hned u vchodu studia č.2 na Barrandově. S nastolením přátelské atmosféry si dal Soukup skutečně práci. Když potom došlo na témata, která mohla nechat prostor Ovčáčkovi plně rozvinout jeho jedovatou slinu, pořad se k radosti přítomné placené klaky hezky rozjel.

Nejvíc se jako obvykle majitel komerční stanice „vyřádil“ na kritice České televize, v čemž mu hradní mluvčí zdatně sekundoval. Došlo i na další prezidentské kandidáty, jmenovitě Michala Horáčka a Jiřího Drahoše, které na Soukupově tabuli Ovčáček označil jako politiky, kteří nejsou pro lidi prospěšní. Na druhém pólu se objevili Putin, Trump a samozřejmě i Zeman.

Zbytek pořadu šlo jen o chválu současné hlavy státu a vzájemné oceňování hosta a „moderátora“, jak to generální ředitel skupiny TV Barrandov umí a rád ve svých pořadech prezentuje.

Jaromír Soukup se postupem času vyprofiloval jako mediální guru Miloše Zemana, Andreje Babiše a Tomia Okamury. V úterní Aréně to opět dokázal.

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora