Tlak na Andreje Babiše v souvislosti s jeho nejasnými příjmy a jejich (ne)zdaněním se stupňuje. Jeho problémem se zabývají všechna důležitá média, kromě těch, které patří samotnému Babišovi. Pověst ministra financí je vážně pošramocená. Proto se snaží zapůsobit a sahá ke kalibrům nejtěžším. Tahá masovky. Nechává se fotit s miláčkem národa, Karlem Gottem. V pátek zašel na párty, kde hrála Helena Vondráčková nebo Michal David. „Skvělá oslava, pařili jsme do tří do rána. No name, Michal David, Karel Vágner, Helena Vondráčková,“ svěřil se svým fanouškům pan ministr na Facebooku.

V neděli se však přiznal k tomu, že jeho lásky jsou Deep Purple, Black Sabbath a Uriah Heep. „V pátek jsem byl v Gramofonových závodech Loděnice − největším světovém výrobci elpíček. Potkal jsem tam všechny svoje staré lásky: Deep Purple, Black Sabbath, Uriah Heep,“ připomněl pan ministr dva dny po večírku s Davidem, Vondráčkovou a Gottem. Samozřejmě. Jen tento fanoušek Sabbathů a Párplů zapomněl dodat, že miluje a platí kapelu Kryštof. To je taková česká obdoba Black Sabbath…

Jestli ono by pro pana Babiše nebylo jednodušší dokázat, že nedošlo k „ojebávání“ státu, jak říká pan premiér, a nebo se přiznat, že došlo a zabalit to na ministerstvu. Protože šaškárny s Gottem a Black Sabbath jsou opravdu pod úroveň.

Zoufalí píáristé už vytahali všechny osvědčené králíky. Fotku Andreje s Jágrem už protočili minimálně třikrát. Podobně tu s Krajčem. Žádný velký hudební festival, kam by ministra poslali, ať se vyfotí při močení, teď neprobíhá. Tak hledali jinou masovou záležitost. Na řadu přišel Karel Gott a tři zmíněné rockové a heavymetalové kapely. Co bude příště?

 

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora