Na dvě kampaně dostal Andrej Babiš prostor v pořadu Partie na TV Prima. První věnoval svému příteli Miloši Zemanovi. Naznačil, že ho překvapilo, že Zeman nebyl zvolen už v prvním kole. A dále několikrát opakoval, že Zeman naši zemi netahá na Východ.

Babiš opět vychválil Zemana, jak je skvělý rétor. Naše země prý od roku 1989 neměla člověka, který by se dokázal tak skvěle vyjadřovat. Kdo měl být tak skvělý před rokem 1989, už neuvedl. Andrej Babiš také řekl, že by se Zeman měl zbavit dvou osob ve svém okolí, konkrétně kancléře Vratislava Mynáře a Martina Nejedlého, jehož pozice na Hradě není příliš jasná. Právě Mynář byl s Babišem minulý týden ladit, koho premiér bez důvěry podpoří v prezidentských volbách.

Zajímavá byla věta, kdy Babiš řekl: „Myslím, že není dobrá strategie, aby se pan Drahoš postavil proti mně.“

V druhé části, kdy hájil své Čapí hnízdo Babiš řekl tradiční věty o vykonstruované kauze. „OLAF neni duležitej,“ prohlásil předseda vlády. Také řekl, že jeho projekt Čapí hnízdo je jeden z nejlepších v Evropě.

Za údajný podvod při stavbě mu však hrozí až dvanáct let vězení. Ve vězení by mohla skončit také jeho žena a další členové rodiny.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora