Miloš Zeman řekl, že Ivana Pilného jmenuje na pozici ministra financí. Andrej Babiš tak konečně může využít krabice, které si před několika týdny teatrálně dovezl na ministerstvo, aby si vyklidil šuplíky. Tak jako každý, kdo opouští nějaké zaměstnání, i Babiš bilancuje.

Aby zahnal smutek, na zítra si v resortu Čapí hnízdo, které neznámo kdo postavil za evropské peníze určené drobným podnikatelům, uspořádal rozlučkovou party. Dorazit má také jeho osobní populární kapela Kryštof. Bude to hezké.

Ani vidina příjemného večera ale panu ministrovi nezahnala všechny chmury. Je smutný. Projevil to dnes odpoledne na facebooku. Všiml jsem si ale taky, že pan premiér s mým odvoláním opravdu hodně spěchá, chová se ke mně, jako bych na ministerstvu kradl, povzdechl si odcházející ministr financí, za kterým rozhodně není žádný skandál, žádné podezření ani vyšetřování policie nebo evropského úřadu OLAF.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora