Andrej Babiš nebo někdo, kdo se na jeho Facebooku podepisuje jako Babiš, napsal už 10. září: „Tak jsem právě zjistil zajímavou věc. Dneska jsem sem hodil fotku z Kunětické Hory a během chvilky mi tam začaly naskakovat lajky z velice divných profilů lidí ze zahraničí. Naskákalo jich tam během půl hodiny tisíc, můžete to vidět, když si rozkliknete ten příspěvek. Podle mě je to evidentní provokace, někdo zaplatil reklamu v zahraničí, aby dokázal, že tu máme fiktivní profily a sami si dáváme lajky. Nedáváme. Moji kolegové si toho pochopitelně hned všimli, takže teď čekáme, na kterém z českých webů vyjde článek, že si Babiš kupuje lajky od fiktivních profilů v zahraničí. Co si myslíte vy? Bude to Echo24.cz, Forum 24, Deník Referendum, anebo Časopis Reflex ? 😂“

Pane Babiši, toho jsme si hned všimli, protože Váš Facebook milujeme a sledujeme ho skoro tak vášnivě jako Vaši fanoušci. Jenže záhadný Facebook působí, že se Vaše oprávněné stesky najednou po měsíci začaly znova vynořovat. Máte nějakou aktualizaci, jak jste pokročil v pátrání po původcích spiknutí? Jak budou odhaleni, hned to samozřejmě zveřejníme.

Kdepak by nás napadlo, že byste zrovna Vy měl nějaké falešné profily, které vás vychvalují do nebe. O tom se nám ani nesní, když náhodou spíme.

P. S.: Jo, a ještě si posviťte na toho traktoristu z Myjavy, co Vás podporuje, ten se nám taky nezdá. Je tak nějak bez ksichtu a bez vlastností, jak se dnes říká.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Jan Jandourek
Jan Jandourek
Komentátor deníku FORUM 24
Další články autora