„Mejdan Impulsu je pecka: Slza, Mandrage, No Name, Miro Žbirka, Petr Kolář a Ilona Csáková. Na Michala Davida půjdem do kotle,“ objevilo se v sobotu na Facebooku Andreje Babiše u fotografie objetí s jeho ženou Monikou. Jenomže Monika má i jiné fotografie a jiné lidi, se kterými má blízký vztah.

Když je žena manželkou úspěšného podnikatele a státníka, který tráví dlouhé dny v tvrdých potyčkách o blaho veřejnosti, tak jistě potřebuje někoho, s kým by si mohla popovídat.

Rozumíme tomu, že zaneprázdněný Andrej, který právě sestavuje vládu za podpory komunistů a Okamurova hnutí Svoboda a přímá demokracie, netráví mnoho času doma a už vůbec nemá čas řešit s Monikou její pracovní aktivity. A stejně tak nemá čas jít s Monikou třeba na vánoční trhy.

Je proto skvělé, že má krásná paní Babišová takového kamaráda, který Andreje dostatečně zastoupí. Podle fotek, které oba sdílejí na sociální síti, se již jedná o hlubší pracovní pouto.

Jmenuje se Ivan.

Chcete vidět více fotografií Moniky a Ivana? Čtěte v prosincovém Revue FORUM. Najdete také ve vašich trafikách.

Už nechcete přijít o žádný výtisk? Předplaťte si jej ZDE!

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora