Vedení sociální demokracie a se dohodlo s Babišem a Faltýnkem na programovém prohlášení jejich vlády. Svoji vládu chtějí opírat o podporu komunistů. Poprvé od roku 1989 budeme mít vládu, která vznikne díky bolševikům. Tedy pokud se něco nestane. Tím něčím je vnitrostranické referendum uvnitř ČSSD. V tom se řadoví členové vysloví, zda má se má jejich strana ušpinit a totálně kompromitovat společnou vládou s komunisty a estébákem obviněným z dotačního podvodu.

A referendum se jen tak neuskuteční. Proběhnout má až za několik týdnů. Šéf strany Jan Hamáček prohlásil, že se chystá objet celou republiku a jednotlivým buňkám strany vysvětlovat, proč má jít ČSSD do vlády. Usilovná agitace ve prospěch Babiše a komunistů. Proč to dělá?

Snaha o blaho republiky za tím asi nebude. Je snad ve prospěch země, aby ji vedl z rozkrádání dotace obviněný člověk, jehož firma je navíc přisátá na stát a on je v neskutečném střetu zájmů? Je snad ve prospěch země, aby vládu kádrovali a spoluřídili komunisté, kteří celý národ okradli, uvěznili a elitu povraždili?

Vedení ČSSD by si mělo uvědomit, že teď nejde o jejich teplá ministerská místa. Jde o budoucnost, svobodu a demokracii České republiky. To je nejvíc.

Zdá se, že posledním, kdo může zabránit vládě komunistů, jsou řadoví členové ČSSD. Jejich vnitrostranické referendum rozhodne nejen o naší budoucnosti, ale i o samotné ČSSD. Legalizace Babiše a komunistů je totiž něco, co může sociální demokracii stát život ve volbách.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora