Česká republika má dalšího kandidáta na prezidenta. Je jím Tonda Blaník. Známý lobbista ze seriálu Blaník. Na světě je už jeho video, kde slibuje, co bude a nebude dělat. Například říká, že bude ke všem stejně sprostý. „Z vlastní zkušenosti vím, že si za reprezentanty země rádi volíte neotesance, hulváty a naprosto bezcharakterní prasata. Z toho důvodu si myslím, že jsem vhodnej kandidát,“ říká Tonda Blaník.

Blaník ve svém programu zmiňuje i horká témata. Máslo a korupci. „Využiji systém státních máselných rezerv tak, aby nedocházelo ke zvyšování ceny másla. V zemi, kde je pivo levnější než voda, není důvod, aby bylo máslo dražší než mléko,“ nabízí svůj recept Blaník.

Pokud jde o korupci, má to Antonín vymyšleno takto: „Pokud nejsme v demokratickém státě schopni korupci vymýtit, měla by být dostupná pro všechny, a ne jen pro hrstku vyvolených. Bude-li každý z nás korumpován, budeme se mít všichni stejně dobře.“

Seriál Blaník uvádí internetová televize Stream. V postavě lobbisty Antonína Blaníka zrcadlí aktuální kauzy tuzemské politiky.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora