Vyjádření hudebníka Davida Kollera k politice byvají vždy rázná, jasná a trefná. Nejinak je tomu i teď. David Koller zveřejnil na svém webu pozdrav fanouškům. Varoval v něm před některými politiky a upozornil, že je potřeba nevěřit všemu na internetu a naopak je potřeba mít rád lidi kolem sebe.

„V první řadě se chci vyjádřit k posledním společensko-politickým událostem a vyzvat vás, abyste se nenechali oje*at řečmi lidí, kteří jsou sami na dně obecných morálních hodnot a zoufalé situace řeší jen dalšími lžemi, podvody a bohužel i vraždou nevinných. Každý měsíc se pořádají manifestace v Čechách i na Slovensku. Kdo si není jistý proč, měl by se nějaké zúčastnit. I beze slov hned pochopí, o co vlastně doopravdy jde, a otevře mu to oči. Mějme se rádi i mějme rádi lidi kolem sebe a nevěřme internetu,“ píše hudebník, který stojí například za webem 90milionu.cz přibližujícím zvěrstva komunismu. Název 90 milionů je odvozen od počtu lidí, který komunisté po celé planetě zavraždili.

Právě na komunisty, Babiše a Zemana David Koller dlouhodobě upozorňuje. Zapojuje se do akcí proti komunistům a do dalších happeningů podporujících svobodu a demokracii. Na Babiše nezapomněl ani v čerstvém vyjádření. „Řítí se na nás různé volby a různí politikové s úžasnými sliby, až se chce plakat. Kdo na to zas nalítne? Stačilo by, kdyby každý, kdo ukradl více, než je zdrávo, šel na chvíli do tepláků. Jak dlouho už se soudy serou s Rathem a jak dlouho náš milovaný vůdce a estebajker ze slovenské země krade a mění lidi na vedoucích místech v přímém přenosu, jako by se nechumelilo? Kolik naše vítězné Čechy v boji proti totalitním hajzlům vydrží? To je na nás. Bohužel tahle nechutná parta stbáků je vytrvalá. Kolik jim dáme, tolik mají,“ napsal David Koller.

Na závěr svého sdělení vyzval k tomu, aby lidé šli k volbám. Ty se uskuteční na začátku října. Volit budeme část senátorů a zastupitelstva měst a obcí. „Být neústupný proti sviním a neprávu je pro mě extrémně důležité. Možná jste si toho všimli. No nebudu tady chytrej a sejdeme se u voleb,“ uzavřel Koller.

David Koller patří k těm, kteří Babiše rozpoznali už před delší dobou. Opakovaně na něj a na Zemana upozorňuje. Například při předávání cen Anděl v roce 2016 Koller řekl: „Já bych byl rád, kdyby se naše vláda o nás postarala a netahala nás na východ za těmi lidmi, kteří to evidentně dělají, je to pan Babiš nebo pan Klaus, nebo dokonce soudruh Zeman“. Vysloužil si za svá slova kritiku od Ovčáčka i Babiše.

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora