Putinův motorkářský gang Noční vlci je opět na své spanilé jízdě Evropou. Skupina motorkářů, která je považována za ruské nacionalisty, na cestě údajně uctívá památku padlých Sovětů za II. sv. války. Motorkáři mají v České republice několik přátel a obdivovatelů. Nejskalnější je jednoznačně Jaroslav Foldyna, místopředseda ČSSD a poslanec, který s oblibou šíří ruskou propagandu a pronáší proslovy na demonstracích proti České televizi, EU a NATO. Logicky je také velkým obdivovatelem Miloše Zemana.

A právě Foldyna se dnes dostal do potyčky s mužem, který proti Nočním vlkům protestoval. Muž se ho ptal, jestli mu nevadí postup Ruska na Ukrajině. Foldyna s ním chvilku diskutoval, následně mu řekl: „Di do hajzlu. Di do prd*ele, vole, otočil se a odešel“. Poslanec Parlamentu České republiky.

Když se demonstranti potkali s Nočními vlky, Foldynou a spol. u Olšanských hřbitovů, odpůrci Ruska jim pustili nahlas Modlitbu pro Martu a některé písně Karla Kryla. Motorkáři nastartovali a přidáváním plynu se snažili hudbu „přeburácet“. Podobně postupovala před rokem 1989 StB při některých akcích nepřátel režimu v Československu.

Ruské motorkáře přišla družně po soudružsku pozdravit Marta Semelová, tuzemská komunistická ultras, která obdivuje Gottwalda. Zda jí některý z urostlých Rusů v koženém oblečku svezl, už není známo.

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora