Klub na obranu demokracie pokračuje ve výjezdech do regionů. Ve středu 22. března 2017 bude diskusní večer s názvem „Drama před volbami, které rozhodnou“ na katedře politologie při Filozofické fakultě Západočeské univerzity. Je demokracie v České republice ohrožena? Jak vážné je riziko nástupu autoritativního režimu? Přijďte diskutovat!

Kromě diskuse ale pořádá Klub na obranu demokracie i další akce. Ve spolupráci se spolkem Free Czech Media a šéfredaktorem deníku FORUM 24 se obrátili na poslance PS PČR napříč spektrem. Upozorňují je na postup Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ve věci tří kritických reportáží, jež odvysílala před nedávnem Česká televize. Všechny se zabývají Andrejem Babišem a případem korunových dluhopisů. Podle autorů dopisu je ve hře ústavně zaručená svoboda projevu. Obávají se, že se RRTV může začít fungovat jako  následná cenzura a že jde o pokus zastrašit novináře. Výzvu podepsalo již 838 lidí – celé znění dopisu spolu s možností také se připojit naleznete zde.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner