Člen činohry Národního divadla Patrig Děrgel se v rozhovoru s Lubošem X. Veselým rozhovořil o svém názoru na současnou politickou situaci. Známého herce především rozčiluje. Konkrétně hnutí SPD a ANO, zmínit nezapomněl ani prezidenta Zemana.

Děrgel si myslí, že svůj názor na politiku by měl vyjadřovat každý a tím se do ní „montovat“. Sám se o současnou situaci zajímá velmi intenzivně. „Mě politika zajímá moc, já mám doma puštěnou ČT24 imrvére,“ řekl herec v pořadu X Talk.

Rozhodně ho to ovšem nenaplňuje optimismem, právě naopak. „Rozčiluje mě to, cítím bezmoc a všechny možné pocity,“ říká hvězda televizního seriálu V.I.P. vraždy. „Zároveň v tom ale hledám ostrůvky, kterých se člověk může chytit,“ dodává.

Mladý herec má také úplně jasno v tom, kdo ho rozčiluje nejvýrazněji. „Nejvíc mě dráždí asi celá strana SPD, která je pro mě úplný nesmysl. Na stejný úrovni mě dráždí celá naše vláda v demisi a celé hnutí ANO,“ vypočítává Děrgel. Oblíbence ovšem nemá ani na Hradě. „Prezident jim směle sekunduje,“ dodává člen činohry Národního divadla.

Herec tak dal jasně najevo, že výkřiky o tom, že umělci by se neměli vyjadřovat k politice, protože jí nerozumí, ho nijak od jeho názorů neodradí.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
FORUM 24 MONITOR
Další články autora
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora