Miloš Zeman se sejde s ředitelem České televize Petrem Dvořákem. Chystá se mu vynadat, že ČT neodvysílala jeho tiskovou konferenci z předvolební cesty po Olomoucku živě. Co to znamená? Dvě věci: Zeman už narosto ztratil poslední zbytky soudnosti anebo je ještě drzejší, než dosud předváděl.

Je zcela nepřijatelné, aby se kandidující politik scházel s ředitelem veřejnoprávní televize a nadával mu za to, že televize nepřenáší jeho (absolutně nedůležitou) tiskovku z předvolebního výletu, který mu navíc platí stát. Jediný pořad, kde by se tato tiskovka a Zemanovy výlety měly objevit, jsou investigativní Reportéři ČT s rozborem, kdo a proč cesty platí. Zeman se nemá co dobývat do vysílacího času jakékoliv televize. Je pouhým politikem, který má pracovat pro občany České republiky. Není žádným soudruhem vedoucím České republiky. I když si to asi myslí.

Domáhá se někdo z ostatních kandidátů do České televize? Schází se s ředitelem a nadává mu? Ne. To by si nikdo jiný nedovolil. Jen Zeman se svou podivnou hradní partičkou.

Zeman jako jediný z kadidátů ohlásil, že do České televize nebude chodit na předvolební debaty. Tam by ho totiž pravděpodobně jeho soupeři v boji o Hrad roznesli. Navíc by diváci zjistili, v jakém je zdravotním stavu. Namísto toho se snaží do vysílání dostat přes své státem placené předvolební výlety do regionů. Česká televize by na tuto hru rozhodně neměla přistupovat.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora