Karla Šlechtová se znelíbila svému šéfovi. Poznal to každý podle klasického příznaku. Po Šlechtové jdou s účelovkou noviny Babiše. Je to tak vždy, když ho někdo přestane bavit. Tato kauza však vrhá stín na vše pěkné, co Karla Šlechtová činí. Například teď čerstvě si byla prohlédnout vrtulník. Koukla na něj ze všech stran a už prý ví, co vojákům koupit. „Prolezla jsem ho komplet. Aspon vim, co presne koupit a nenecham si nic bulikovat na nos,“ vysvětlila na Facebooku ministryně obrany.

Její příspěvky budí ohlas na sociálních sítích, často je to údiv a posměch. Pozornost si vysloužila například videem, kde si opět prohlížela vrtulník a navíc zapózovala s kanónem.

Na dalších snímcích se Karla Šlechtová chlubí, jak si prohlíží tyto vojáky, nebo tamty vojáky, pózuje se zbraní na pásovém transportéru, prohlíží si příslušnici Armády ČR, stíhačku nebo vojenský speciál Land Rover.

Víc než ministrování a faktické velení Armádě ČR tak působení Karly Šlechtové připomíná exkurzi dámy, která se seznamuje s vojáky a jejich tanky.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora