Nevím, zda středeční akce měla nějaký smysl, nicméně budu mít alespoň čisté svědomí, že jsem pro budoucnost naší země něco udělal (…a ještě udělám!). Ačkoli na Malostranské náměstí přišlo okolo 200-250 lidí, atmosféra byla úžasná!

Sněmovna o vydání pana Babiše a pana Faltýnka rozhodla přibližně 15 minut po začátku akce – na ten bouřlivý potlesk nezapomenu. Rovněž nezapomenu na to, jak za námi po hlasování přišlo mnoho politiků a děkovali nám!

Víte, nikdo, ani já, neříkám, že jsou Andrej Babiš a Jaroslav Faltýnek vinni, či nevinní! Jsou podezřelí, a proto zbavení imunity měla být otázka 15 minut. Zda je AB a JV vinen, či nevinen nechme na policii a soudech. Absolutně tedy nerozumím těm obstrukcím, které všichni dělali. Je podezření, že se jedná o dotační podvod? Je! Ví o tom nejen celá ČR, ale také minimálně 3/4 Evropy! Politici nejsou od toho, aby někoho soudili! Dostali žádost od Policie ČR a té měli bez zbytečných odkladů vyhovět, aby Policie ČR mohla dělat dál svou práci.

Pokud by se jednalo o jakéhokoli jiného politika, nikdo by se s ním takhle nemazlil…

Komedie, která se ve Sněmovně odehrála, mě velmi zklamala. Zklamali mě také někteří konkrétní politici a já tedy díky tomuto vím, komu hlas v říjnových volbách rozhodně nedám.

Když jsem viděl, že nás poctil svou návštěvou, mimo dalších politiků, také pan Kalousek, neváhal jsem ani minutu a požádal jsem o zvěčnění se s ním.

Říkám si: „Když se lidé mohou fotit s Andrejem Babišem, Milošem Zemanem, či Tomio Okamurou, proč bych se já nemohl vyfotit s jedním, dle mého názoru, z nejváženějších a nejlepších politiků?“

Pan Miroslav Kalousek nezklamal: „Mně osobně bude ctí, ale vy budete mít problémy,“ vtipně a s úsměvem na tváři odpověděl.

Na závěr bych rád poděkoval, že politici umožnili policii dál pracovat na případu a věřím, že se brzy pravda ukáže. Pravda totiž vždy nakonec zvítězí!

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

Revue Forum Banner