Krásná zemně a středověké zákony

 

Byla jedna krásná země ve středu Evropy. V této zemi je krásná příroda, v horách pramení bystré řeky, které se v údolích mění v klidné toky, líně se valící malebnou krajinou. Jako dva milenci se ve středu země dva hlavní toky spojují pod zámkem s vinicemi. Pod zámkem, který ve středověku, byl věnným sídlem českých královen. Tato země je krásná svou historií a mnohdy pohnutými událostmi v boji tohoto národa o místo mezi kulturními a demokratickými zeměmi Evropy.

Historie je minulostí, i když vzpomínaná a uctívaná. V dobách dávno minulých v této zemi, jako i v jiných zemích platily kruté středověké zákony. Mocní, prosazovali bezohledně svojí vůli a církev, jeden z pilířů šlechty jim v tom zdatně pomáhala v pronásledování těch nejchudších a nejpotřebnějších v inkvizičních absurdních procesech s takzvanými „čarodějnicemi.“

To je ale dávná, i když smutná historie. Nyní se tato země nachází ve století 21., považuje se za kulturní demokratickou zemi s demokratickými a spravedlivými zákony. Opravdu spravedlivými? Stejně jako před staletími, žijí v této zemi lidé potřební, nemajetní, nemocní, potýkající se s chronickými onemocněními, kteří nemají prostředky na drahou léčbu. Tito lidé ve svém zoufalství hledají pomoc v přírodě. V přírodě, která po staletí lidem pomáhala. Tito lidé hledají pomoc v rostlině, léčivé bylině, která po tisíce let sloužila lidem k léčení, i k výrobě mnoha praktických a potřebných věcí.

Tato rostlina se nazývá KONOPÍ SETÉ!

Stejně jako před staletími mocní tehdejšího světa díky nesmyslným zákonům a prosazováním hloupých dogmat a nepochopení, pronásledovaly nebohé ženy léčitelky, které pomáhali lidem v jejich nemocech, mnohdy možná i pomocí této úžasné rostliny, a upalovali je na hranicích. Zákony, nesmyslné zákony této krásné země pronásledují i v tomto 21. století občany této země, kteří se chtějí touto léčivou rostlinou léčit.      Policie, státní zastupitelství, soudy jako prodloužená ruka zákonodárců této země, zákonodárců, kteří tyto nesmyslné zákony odhlasovali, prosazuje tyto zákony a hrozí vysokými tresty vězení a finančním postihem. Naprosto slepě, bez ohledu rozlišit, zda se člověk dopouští zločinu, když tuto rostlinu pěstuje pro výrobu drogy, prodává tuto drogu, obohacuje se a páchá zločin, nebo se jedná o těžce nemocného občana, který se pomocí této rostliny léčí. Bez trochu lidskosti a zdravého rozumu, ničí životy už tak těžce zkoušených a postižených občanů!

Když už klasická medicína v některých případech jako je např. roztroušená skleróza, některé druhy rakoviny, Alzheimerova nemoc a jiné nepomáhá, nebo jen částečně a klasická léčba zatěžuje tělo mnoha chemickými preparáty, tak místo aby legislativa této země těmto lidem umožnila léčit se tím, co jim pomáhá, pronásleduje je, zavírá do vězení a pokutuje. Lidé, často staří lidé s malými důchody, kteří nemají na drahou léčbu, nemají peníze na drahé právníky, jsou v tom lepším případě pokutování drastickými pokutami, v tom horším případě jim je vyhrožováno odnětím svobody 5-10 let! Tento zákon podle § 283 hrozí lidem, kteří pěstují několik málo rostlin konopí, vyrobí si léčebnou mast. Tito lidé nespáchali žádné těžké ublížení na zdraví, ani ozbrojenou loupež, ani znásilnění, krádež, nebo podvod. Tímto svým konáním nikomu neublížili, nikoho nepoškodili. Přesto jsou podle tohoto nesmyslného a absurdního zákona , ZLOČINCI!         

K tomuto obvinění stačí SKLENIČKA KONOPNÉ LÉČIVÉ MASTI! Takových občanů, kteří spáchali takovýto „hrůzný zločin“ je v této zemi desítky možná stovky!        Uvádím pouze dva nejkřiklavější případy. Moje rodina se dostala také mezi tyto „hrozné zločince!“

http://www.magazin-legalizace.cz/cs/articles/detail/3118-kauza-martina-kafkova-a-boj-s-vetrnymi-mlyny-vzp

https://www.krajskelisty.cz/olomoucky-kraj/okres-olomouc/20020-stredoveke-praktiky-ceskych-soudu-konopi-je-proste-lek-komentar-stepana-chaba.htm

Nedopusťme, aby zlo, nepochopení a bezohlednost v této naší krásné zemi, České republice zvítězila!

 

 

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

Revue Forum Banner
Miroslav Kolačný
Pracuji jako rehabilitační pracovník. Zajímám se o dění v této zemi. Několik let přispívám svými články do regionálních novin.