Možná nebude jiná volba?

 

Jsme svědky komedie „firmy ANO. Hned po volbách v říjnu, se Andrej Babiš sešel k jednání s KSČM. Co si tam pánové Filip a Babiš řekli, se můžeme jen dohadovat. Jestliže „firma ANO díky našim blbým spoluobčanům získala takřka 30%, zavětřil pan velkopodnikatel šanci, ovládnou celou zemi. Miloš Zeman mu lokajsky hned připravil půdu tím, že mu slíbil i podruhé pověření k sestavení vlády.

Takzvaná „jednání“ s ostatními stranami, byla jen komedie pro veřejnost.

„My jsme jednali s každým a nabídli jsme jim účast ve vládě ale nikdo z takzvaných demokratických stran, nemá zájem,“ hlásal celou dobu Andrej. Ve skutečnosti neměl zájem p. Babiš a jednání byla jen „na oko!“ Už od počátku bylo rozhodnuto společně s prezidentem Zemanem, že Babiš bude postupovat tak, aby všechny strany kromě KSČM a SPD svým neústupným jednáním ohledně toho, že je trestně stíhaný dotlačil k tomu, že s ním do vlády nepůjdou.

A tak se také i stalo. Teď může dělat chudáka, který se snažil, měl dobrou vůli „chtěl makat,“ a nebylo mu to umožněno tak nezbývá chudákovi, než se spojit s extrémisty a komunisty, aby zachránil republiku. Prezident Zeman dal jasně najevo, účastí na sjezdu SPD a příslibem účasti na sjezdu KSČM, jakou vládu si přeje. Vládu pod taktovkou Andreje Babiše a strany KSČM a SPD, které směřují na východ a které se budou zamlouvat jeho velkému příteli Putinou. Ujišťování Babiše i Zemana že jsou pro setrvání v Euroatlantickém společenství národů a NATO je opět jen komedie pro voliče. Takže teď to tady máme.

Máme, co jsme chtěli. Nebo spíše to co chtělo 1,5 milionu tupých blbců, kteří skočili na líbivé řeči p. Babiše, jak vymýtí korupci přesto, že si svými podvody naškudlil ze všech nejvíce. Další takřka 3 miliony našich spoluobčanů při volbě proruského Zemana slyšelo na strašení před migranty, kteří stojí na hranicích a jen vtrhnout k nám a znásilňovat naše ženy.

Dali hlas prezidentu, kterému je už všechno jedno a pokud by u nás byla vysloveně fašistická strana a chtěla by jít do koalice s „firmou“ ANO dal by k tomu své požehnání, jelikož mu na České republice a na lidech v naší zemi pramálo záleží. Důležité pro něj je, že je „na výsluní,“ v televizi na internetu, v novinách a je „důležitá osoba.

Děkujeme vám naši „milí“ spoluobčané, že jste nám to tady takto pěkně zavařili!!!

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

Revue Forum Banner
Miroslav Kolačný
Pracuji jako rehabilitační pracovník. Zajímám se o dění v této zemi. Několik let přispívám svými články do regionálních novin.