SOUMRAK ČESKÉHO NÁRODA!

Český národ si prošel mnohými zkouškami ve středověku, i v novodobých dějinách. V době pobělohorské nám hrozil takřka zánik. V r. 1938 to s námi také dobře nevypadalo, a kdyby fašismus zvítězil, už bychom na mapě Evropy asi nebyli, stejně jako jiné, obzvlášť slovanské národy.

Ale vždy jsme byli ohrožování nepřítelem zvenku. To co se v naší zemi ale děje nyní, má snad paralelu jen po roce 1948, kdy většina občanů zmanipulovaných masovou, lživou propagandou komunistické strany, zvolila pohřeb demokracie a odevzdala moc v zemi lidem, kteří naprosto cíleně a se vší razancí, ničili naší krásnou zemi a její občany. Lidem, kteří se lokajsky zaprodali komunistickému totalitnímu režimu rudého souseda.

Přepadá mne bezmocný vztek a bezbřehé zoufalství, když 1.5 miliónu našeho národa, dá dobrovolně svůj hlas ve volbách člověku, který bezohledně drtí všechny zásada parlamentní demokracie. Člověku, jehož bezbřehá touha po moci a penězích se nezastaví před ničím a bez sebemenších výčitek svědomí se spojí s komunisty a fašisty, aby svého cíle dosáhl. A ještě tito samí lidé a mnozí další, zvolí za prezidenta země, toho, kdo mu v tomto jeho úsilí zdatně pomáhá.

Národ si zvolil notorické lháře, arogantní populisty a osoby, pro které svědomí je jen prázdná fráze, slušnost, poctivost, láska? Tyto slova tito politici už dávno neznají. Necelé 3 miliony, hloupých a naivních občanů, drží v šachu zbytek 10 miliónového národa! Svým neuváženým a v některých případech i schválně zlým činem, odsoudili tuto zemi do pozvolné pavučiny totalitního diktátorského režimu. Naše země se tímto dostala do dusného sevření chapadel, fialového hnusu, s názvem „firma“ ANO ruku v ruce s prezidentem, kterému je už vše jedno, na nic se neohlíží a dělá si co chce , za nadšeného potlesku mnohých z nás. Je to jako by si odsouzenec sám navlékl na krk oprátku a nadšeně tleskal katovi, který mu podtrhne špalek po nohami.

Ta oprátka už škrtí a stahuje, ale ten „špalek“ prozatím ještě stojí, ale kymácí se. Je mě líto nás mnoha miliónů ostatních občanů, kteří jsme si tuto cestu zla nezvolili, že k tomu musíme bezmocně přihlížet. Obávám se, že naděje na změnu už moc není, zlo a lež vítězí!

Text vyjadřuje názor autora, nikoli redakce deníku FORUM 24.

Revue Forum Banner
Miroslav Kolačný
Pracuji jako rehabilitační pracovník. Zajímám se o dění v této zemi. Několik let přispívám svými články do regionálních novin.