Vážení čtenáři,

v posledních dnech jsme vyčerpali velké množství finančních prostředků na šíření našeho obsahu a informací, které se ve většině českých médiích nedozvíte. Zejména jsme byli nuceni platit za reklamu firmě Facebook, která po celém světě snížila organický dosah příspěvků, které mají mediální a politický charakter. Je absurdní, že při omezení možností pro šíření dezinformací a ruské propagandy došlo na sociální síti i ke zhoršení podmínek pro demokratická média. To nás velice vyčerpává a my usilujeme o to, abyste se dozvěděli všechno, co k vám dříve doputovalo bez překážek skrze sociální sítě.

Moc vás prosíme, podpořte tvorbu a šíření obsahu ve sbírce našeho sdružení Free Czech Media, které dodává obsah pro hlavní a diskusní rubriku Svobodné fórum a celý deník FORUM 24. Sdružení novinářů Free Czech Media pro vás zjišťuje informace o povaze současné politické moci a vytváří kritické názorové články na obranu svobodné společnosti.

Abychom pro vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně vaši pomoc.

Jsme vděční za každý, i malý, finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet:

4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o vašich finančních darech na mailu [email protected]

Srdečně Vám děkujeme!

Pavel Šafr, šéfredaktor FORUM 24

Johana Hovorková, předsedkyně Free Czech Media, z.s.

————————————————————————————-

Sdružení novinářů Free Czech Media, kteří připravují obsah pro Svobodné forum a Forum 24.

Free Czech Media je zapsaný spolek, jehož cílem je obrana ústavního práva na svobodu slova, šíření svobodných informací, tvorba kritické publicistiky a šíření povědomí o potřebě svobodných médií v demokratické společnosti jako nezbytného prostředku pro veřejnou kontrolu politické moci.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner