Jméno Babiš nezaznělo v Karlových Varech jen v kinosále, kde diváci vyjádřili nesouhlas s premiérem, který seděl mezi nimi. Několikrát se na jeho osobu kriticky vyjádřil také Tomáš Klus, který ve Varech zahrál. K aktuální politické situaci se zpěvák vyjadřoval v podstatě v každé pauze mezi písněmi.

Tradičně kritizoval právě Babiše a prezidenta Zemana. O Babišovi řekl, že opravdu není žádný politik. Zemanovi věnoval jednu z písní a v další se věnoval jeho akci s pálením trenýrek.  Přesto jeho vystoupení nebyla nijak ostrá. Ve svém vystoupení vyzýval k demokracii, porozumění, spojení, toleranci a úctě. Věrné publikum Tomáše Kluse i náhodní kolemjdoucí nadšeně tleskali.

Klus se k Zemanovi a Babišovi vyjadřuje kriticky poměrně často. V prosinci například napsal toto: „Pan Babiš všadě tvrdí, jak mu politika, slušně řečeno ničí život, a mi je ho kolikrát líto a říkám si, to by boł frajer, kdyby řek: ,Helejďte, doved jsem vám sem nový lidi, splnil jsem, co jsem slíbil, rozčeřil vody, svěží vítr vane a je čas makat, já som není politik, tak bez blábolení jdu zpátky ku svým hnojivám.‘ Z nějakýho důvodu se mu ale nechce od válu. A to mě děsí.“

Dalším, koho Klus kritizuje, je Tomio Okamura nebo TV Barrandov.

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
FORUM 24 MONITOR
Další články autora
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora