Čas od času se s tím setká každý, kdo publikuje texty na politická témata. Výhrůžky. Chodí i novinářům FORUM 24. Poslední „pěkné psaníčko“ přišlo Jenny Nowak, která se ve svých textech často věnuje prezidentovi. A právě jeden z fanoušků Miloše Zemana se rozhodl Jenny dát jistá doporučení:

„Okamžitě přestaň psát na facebook ty havloidní sr*čky. Na Svobodném fóru hned skonči s topsra*kovým urážením Pana Prezidenta Zemana a už se nikdy ani nepokoušej vydat nějaký ty hovna, kterím říkáš knihy. Pokud neposlechneš budeš se hodně divit. Pro začátek se postarám aby sis už nikdy nikde ani neškrtla a odevšad tě s ostudou hnali,“ píše neznámý mocný muž (Přinášíme autentický vzkaz i s chybami).

Na takto zásadní doporučení musela Jenny reagovat, to dá rozum. „Setkávám se s tím často. Zastrašit se ale nenechám,“ říká rozhodně. Tomuto fanouškovi odpověděla: „Tovížejo, míšánku. Už běžím. Ale nemám moc času. Začala jsem novou knihu a ráno musím dopsat dva články“.

Uvedené výhrůžky jsou z těch jemnějších. Chodí i mnohem ostřejší. I samotná Jenny má v archivu došlých i vulgárnější kusy. Shodují se vždy v jednom. Autoři výhrůžek se zastávají prezidenta Zemana.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora