Taková pěkná absurdita při pátku. O co jde? Bohuslav Sobotka v rozhovoru pro Hospodářské noviny řekl, že spolupráci s komunisty nemá smysl se bránit. Ani na vládní úrovni. Kdo si ho za ta slova nejvíce podal? Nebyl to žádný jeho stranický oponent, nebyl to ani předseda některé ze stran pravicové opozice. „Pan Sobotka udělá cokoliv, aby byl zase premiérem, s klidem se spojí i s ďáblem,“ řekl Andrej Babiš. Ano. Babiš. Sám ďábel.

Ten Babiš, který pochází z papalášské komunistické rodiny, díky čemuž mohl například studovat v zahraničí, sám se v dospělosti stal úspěšným komunistickým prominentem, který byl coby vzorný komunista vyslán pracovně do zahraničí. Podle některých archivních informací byl navíc donašečem StB.

Tento Babiš se nestydí kritizovat někoho za úvahy o spolupráci s komunisty. Neuvěřitelné.

Nicméně, Bohuslav Sobotka si kritiku zaslouží. KSČM je extremistická strana. Sobotkovi kolegové by měli žádat jeho omluvu a odstoupení. Komunisté do vlády této země nepatří. Co umějí, už předvedli. Krást, zavírat, vraždit, pokřivovat charakter milionů lidí.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora