Andrej Babiš má dalšího nepřítele. Ten slibuje, že odhalí všechna ministrova tajemství od údajné spolupráce s StB, přes zázračné získání majetku v 90. letech, až po současné kauzy. O koho jde? O kontroverzního Filipa Grznára. Je úspěšným kulturistou, trenérem, podnikatelem a také youtuberem, který svými expresivními výroky vyvolává často vášnivé reakce. Grznár v jednom ze svých videí řekl, že by si Babiš zasloužil kulku. Kvůli tomu ho prověřovala také policie. Kulturista se několikrát za pomocí velmi vulgárních výrazů vyjádřil v tom smyslu, že by Andrej Babiš neměl být ve vládě. Grznárovým cílem je dostat ministra financí z vlády a zrušit EET.

Nyní přišel s tím, že po jeho prvních „antibabišovských“ videích se mu ozvala řada vlivných lidí, kteří ho chtějí podpořit. Údajně má v zásobě i bývalé spolupracovníky Andreje Babiše. „Máme hmatatelné důkazy,“ vzkazuje Grznár. „Už nám nejde o to, aby pan Babiš odstoupil, ale o to, aby proti němu bylo zahájeno trestní řízení,“ dodává kontroverzní kulturista.

A jaká témata chce Filip Grznár rozkrývat? StB a KGB, Maroko a jeho první dítě, založení Agrofertu, privatizace Petrimexu, půjčky a ukradené firmy, vazby ministra financí a úmrtí okolo něho, společnosti Imoba, ČEZ, sledování a jeho tajné složky, veřejné zakázky a dotace, jeho firmy, volby a zahraniční aktivity pana Babiše.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner