Jen pár minut chůze od Obchodního centra Nový Smíchov a metra Anděl najdete Design Showroom internetového obchodu DesignBuy.cz. Jsou zde k vidění práce nejlepších českých i zahraniční designérů.

Na stometrové ploše jsou vystaveny kolekce ručně foukaného skla značky BOMMA, inovativní sklo značky Jakobsen Design, slavné produkty od Maxima Velčovského, vázy BlackBox či originální půllitry Kristýny Venturové. Ze zahraničních značek si můžete prohlédnout hodiny, doplňky i židle švýcarské značky Vitra, ikonická křesla a stoličky finské značky Artek, sedací pytle nizozemské značky Fatboy, židle americké značky Emeco či italských značek Magis a Kartell. Prostory osvětlují svítidla značek BOMMA, Brokis, Lasvit a Artek.

„Rozhodl jsem se otevřít Design Showroom z důvodu zvyšující se poptávky po možnosti produkty si prohlédnout. Je vždy lepší před nákupem produkt fyzicky vidět a případně si jej vyzkoušet,“ říká provozovoatel Ondřej Krynek. Nabízí proto možnost vyzkoušení jakéhokoliv produktu, který má e-shop skladem ještě týž den v Design Showroomu.

Zakoupíte zde i drobné dárky, jako například doplňky od Alessi, vázičky od Iitala, hrnky na kávu jako kozí rohy od Goat Story, skleněné láhve Equa či ploché láhve na vodu Memobottle. Nechybí ani koutek s knihovnou plnou knih o designu, architektuře, módě a umění. Na objednání je také možnost prohlédnout si a vyzkoušet šperky předních českých šperkařů.

A pokud si nevíte s vybavením svého bytu rady, asi uvítáte nabídku architektů, kteří navrhnou celý interiér na klíč nebo dokáží jen doporučit vhodný kus nábytku či svítidla. Pro všechny návštěvníky jsou k dispozici katalogy, vzorníky materiálů a technické listy vybraných zastupovaných značek.