Pražská barová scéna se nedávno rozrostla o zvláštní podnik s názvem Prague Fear House, kde si návštěvníci mohou vychutnat barové prostředí plné hororových rekvizit, okořeněné v tomto případě navíc velkou dávkou nepopsatelně mrazivé energie.

Ojedinělý design interiéru, pohodlné sezení, bar s interaktivními světelnými prvky, speciálně sestavené menu v podobě hororových drinků a pokrmů, profesionální obsluha, VIP salonek, klimatizace a celková kapacita baru až 100 osob – to vše nabídne nový Prague Fear House bar. Prostory vytvářejí stylové prostředí nejen pro vychutnání si velké škály drinků při posezení s přáteli ve večerních hodinách, ale bar je vhodný také pro netradiční oslavy narozenin, firemní party a další společenské akce.

Co vás tady přesně čeká?
Interiér jako z filmu a přesně v duchu hororu. Porosty stromů na stropě, rakev, kříže, živý hororový obraz , figuríny, svícny, RIP salonek nebo interaktivní bar, na nějž, když položíte skleničku (ve tvaru lebky), začnou vám pod ní lézt pavouci. Samozřejmostí je, že obsluha je vždy hororově nalíčená, dělá hostům různé lekavé překvapení v podobě umělé ruky, která vás překvapí zezadu na rameni, nebo spuštění motorové pily ve chvíli, kdy to nečekáte.  V jednom se signature drinků najdete i oko.

„Naším primárním posláním je nabídka především kvalitního barového servisu a vytržení našich hostů ze stereotypního a tradičního barového prostředí, na jaké byli doposud zvyklí. Inspiraci pro koncept Prague Fear House jsme sbíraly především v zahraničí, interiér nám navrhl známý designér Oto Bláha a na vybrané ojedinělé prvky našeho baru jsme obzvlášť pyšné. Jmenovat můžeme například velkou ozdobu našeho baru – „živý obraz“, jehož rám s lebkami jsme nechaly zhotovit na zakázku,“ říkají Lenka Součková a Leona Nejedlá, majitelky Prague Fear House.

Součástí Prague Fear House je v suterénních prostorech i první dům hrůzy ve střední Evropě. Ve strašidelné expozici o ploše více než 800 m2 se návštěvníci podívají opravdovému strachu do očí a poznají na vlastní kůži legendární příběh sadistické rodiny, která toto sklepení obývala. Vstup do domu hrůzy je od 18 let, mladší osoby můžou na prohlídku pouze v doprovodu zletilého.

 

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner