Bývalý ředitel Národní galerie se často vyjadřuje k současné politické situaci u nás. Tentokrát se ovšem do jeho zorného pole dostal majitel TV Barrandov Jaromír Soukup. Milan Knížák se po zhlédnutí jeho pořadu s Andrejem Babišem ostře vyjádřil nejen k jeho moderátorským kvalitám, ale také k jeho myšlenkovým pochodům.

Celý příspěvek Milana Knížáka na jeho webových stránkách:

CO JE TVOJE, TO JE MOJE, A CO JE MOJE, DO TOHO TI NIC NENÍ …

Podíval jsem se na pořad televize Barrandov, kde její generální ředitel Jaromír Soukup uspořádal podpůrnou kampaň pro spolupracovníka StB Bureše alias Andreje Babiše.

Neschopný, nemotorný a moderátorsky nenadaný Jaromír Soukup prohlašoval, že v jeho televizi si bude dělat, co sám chce, že na něho žádné limity neplatí. Ale to se velmi mýlí a ukazuje tak svojí primitivnost a trapný narcismus spojený s exhibicionismem.

Koupím-li si auto, je sice moje, ale chci-li ho používat, musím k tomu získat profesní osvědčení a musím se řídit dopravními předpisy. Pokud tak nečiním, budu z provozu vyloučen a potrestán. Nikdo mi samozřejmě nemůže moje auto sebrat, ale v případě nedodržování předpisů se na něho mohu chodit akorát dívat.

Demokracie není anarchie, ale domluva na pravidlech. Dohodnutá pravidla je pak nutné dodržovat a to platí pro všechny, ať jsem prostým občanem, předsedou vlády nebo televizním magnátem.

Pan Soukup má pocit, že je skvělý moderátor, a obsadil svojí televizi především sám sebou. Instinkty Jaromíra Soukupa, Kauzy Jaromíra Soukupa, Duel Jaromíra Soukupa, Aréna Jaromíra Soukupa, Týden s prezidentem Jaromíra Soukupa a dokonce Silvestr Jaromíra Soukupa.

Samožer Jaromír Soukup si myslí, že ovládne náš mediální prostor, proto také nadbíhá designovanému předsedovi vlády a i možnému novému prezidentovi. Je to obraz toho, jak hluboko naše společnost klesá.

Stydím se čím dál víc.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora