Česká republika má znovu šanci obnovit svůj mezinárodní kredit a ukončit tak smutnou éru nekonečné ostudy, kterou u našich zahraničních partnerů napáchal Miloš Zeman.

Profesor Jiří Drahoš sice získal menší počet hlasů než Zeman, ale je to kandidát přijatelný pro sympatizanty ostatních relevantních kandidátů. Záleží nyní na zodpovědném přístupu demokraticky orientovaných voličů.

V této chvíli je velice důležité, aby zklamaní voliči Pavla Fischera, Marka Hilšera, Michala Horáčka a Mirka Topolánka spojili síly k porážce člověka, který zatahuje naši zemi na východ a vzdaluje ji civilizovaným a rozvinutým zemím. Pro mezinárodní postavení naší země je chování prezidenta zásadní věcí a u Drahoše si můžeme být jistí, že nás bude reprezentovat dobře.

Jiří Drahoš má pevné zázemí v demokratické části veřejnosti, představuje naději na upevnění demokratických principů a ústavního pořádku v naší zemi, který byl ze strany dosavadního prezidenta znevažován a zlehčován.

Jiří Drahoš má také schopnost a šanci spojit různé skupiny obyvatelstva a přemostit hluboké příkopy, které napříč českou společností vykopal Miloš Zeman.

Podpořme profesora Jiřího Drahoše.

Pavel Safr Twitter Banner

Revue Forum Banner
Pavel Šafr
Pavel Šafr
Šéfredaktor deníku FORUM 24
Další články autora