Na hranicích se nám schází pěkná parta. K pánovi s vlčákem, který střeží severní hranici na Teplicku, nedavno přibyla na Zlínsku paní v koženém oblečku s maketou pušky a nyní čerstvě Nela Lisková v kroji. Národní domobrana je sice legrační, a spíš než že by tito strážci chytili nějakého migranta, budou lákat turisty, kteří se na jejich hlídání budou jezdit dívat. Přesto je třeba být v souvislosti s touto partou ve střehu.

Národní domobrana má úzké vazby na Rusko. Nemají rádi EU a NATO. NATO by nejraději vyhlásili válku. Že by to znamenalo vyhlásit válku také České republice, která je hrdou součásti NATO, už jim asi nedochází. Anebo možná právě dochází…  Jedna z hlavních představitelů Nela Lisková jezdí pravidelně na Rusy okupovanou část Ukrajiny. Dokonce si zřídila zastupitelský úřad této okupované země v ČR. Úřad však nejenže nikdo nerespektoval, ale ani neuznal. Stejně tak jako onu okupovanou část Ukrajiny. Tam také před vpádem Rusů vznikala domobrana…

Představitelé Národní domobrany nenápadně vystrkují růžky. Po republice už má organizace údajně až 90 buněk, před časem se chlubili, že domobrana zahrnuje 2500 členů. Většinou má jít o pantáty, kteří si rádi u piva zanadávají na uprchlíky, zlou EU a podobně. Není však vyloučeno, že se v organizaci nevyskytují také bývalí vojáci, policisté a další lidé se zkušenostmi z ozbrojených složek. Ti jsou pod fanatickým proruským vedením skutečným nebezpečím. O co domobraně jde, čas od času odkryje. Nedávno například vyšlo najevo, že by vedení chtělo, aby členy domobrany vybavil stát zbraněmi a že by tito členové měli být jakousi druhou zálohou Armády ČR. Ministerstvo obrany to samozřejmě jednoznačně odmítlo.

Po tom, co se Národní domobraně opakovaně věnovali novináři, se nyní organizace uzavřela. Vedení zakázalo členům cokoliv prozrazovat. Tuto organizaci by měli sledovat nejen novináři, ale především tajné služby.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora