Česká republika má dalšího kandidáta na prezidenta. Je jím učitel a masér Miroslav Frajbiš. Rozhodl se prý kandidovat, aby zlepšil situaci v naší zemi a navrátil hodnoty do naší společnosti. Chce prý předejít hrozbě, která přichází z jiných zemí. „Co je divného na tom, že by například důchodci měli mít více peněz nebo to, že tu nechceme potenciální teroristy. Skoro všichni to tak cítíme. Zastupuji jen názory všech občanů této země a nebojím se to říct,“ říká na své webové prezentaci kandidát na prezidenta Miroslav Frabiš.

Představil také několik hesel. Například: „Otevřu bránu Blanickým rytířům.“ „Jsem hrdej na to, že jsem Čech“. „Zakuklence sem nepustím, obnovím kontroly na hranicích.“ A další.

Jak je zřejmé, hlavním tématem si Miroslav Frajbiš zvolil migraci. „Zařídím monitoring všech mešit v České republice. Na všech seancích bude vždy přítomný agent, který je bude monitorovat a vyhodnocovat jejich závadnost. Zavedeme bezpečnostní pohovory pro lidi z rizikových zemí,“ vysvětluje, co by jako prezident udělal.

Tvrdě by tento kandidát na prezidenta chtěl postupovat proti korupčníkům. „Kdokoli bude usvědčen z velké korupce, okamžitě mu sebereme veškerý majetek, jehož původ nebude schopen prokázat. Poté bude vyhoštěn ihned z ČR,“ konstatuje Frajbiš.

Dále říká, že by chtěl přidat důchodcům nebo podpořit sportovce, abychom zažili další Nagano. Má však v zásobě ještě dva zajímavé body.

Chtěl by zavést trestný čin příživnictví, aby zamezil sociálním dávkám, a nevidí perspektivu v členství ČR v NATO. Obranu naší země by chtěl řešit za pomoci Blanických rytířů. „Nespoléhejme se na NATO. Je čas přestat být mamánky a vzít odpovědnost do vlastních rukou. Vlastnoručně otevřu bránu Blanickým rytířům, je na čase, aby vyjeli,“ píše Miroslav Frajbiš.

A zde jsou dvě videa.