Objektivita médií Andreje Babiše je v poslední době často probíranou záležitostí a spekulace o ovlivňování například deníků Mladá fronta DNES a Lidové noviny dostávají reálnější obrysy. Nahrávky, které se dostaly na internet totiž dokazují, že ministr financí skutečně úkoloval své novináře a objednával si u nich kompromitující články na své politické oponenty. Obranou proti dezinformacím se může stát nové vylepšení prohlížeče Google Chrome, které na vašem počítači znemožní čtení Babišem ovládaných médií.

Autoři aplikace AB Blocker, která vám stránky otočí vzhůru nohama a přelepí páskou s nápisem Zpravodajství pod vlivem. Sorry jako…, mají dobrou radu pro všechny, které už Andrej nebabí. Jednoduše si zablokujte všechny weby (a že jich je opravdu hodně), které patří do mediálního portfolia Andreje Babiše. Zbavte se jednou provždy jeho keců, nepravd, polopravd a nesmyslů, píší tvůrci. NE, nestojí za námi Kalousek, Sobotka, ilumináti, nespokojení drobní zemedělci nebo Andrejova konkurence. Nemáme na AB žádné zadání, nejde o účelovku nebo kampaň. Jen dáváme lidem, kteří mají dost lží našeho ministra financí, možnost vést trochu klidnější život a ponechat si alespoň zbytek zdravého rozumu. Nehledě na to, že každou návštěvou jeho webů mu přihazujete do již velice tučného prasátka nemalé částky, které mu plynou z inzerce,“ varují autoři AB Blockeru.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora