Je to „hit“ sociálních sítí posledních dnů. Fotografie, na který je zachycen mladý Miroslav Kalousek při recitaci básní. Patrně. Fotografii začal šířit Jiří Ovčáček a zástupci ANO, například Taťána Malá, poté, co Miroslav Kalousek a další lidé odešel ze sálu při inauguraci prezidenta. Dalším impulsem, proč „kompro“ vytáhli, mohla být i ostrá vyjádření Kalouska na adresu Zdeňka Ondráčka přezdívaného mlátička.

„Co se pan poslanec Kalousek v mládí naučil, dnes opět uplatňuje ve sněmovně. Káže morálku a ví přesně, co bychom měli,“ napsala k fotografii horlivá Babišova obhájkyně Taťána Malá.

Kalouskovi pak stačilo několik krátkých vět, aby šiřitele fotografie utřel. „Ano, jsem to já. Moji rodiče doufali, že když vstoupím do Pionýra, pustí mě bolševik alespoň na střední zemědělskou, když už ne na gympl. Doufali marně, musel jsem do fabriky. To bolelo víc než jedna pendrekem. Můžete mi věřit, mám zkušenost s obojím,“ napsal Miroslav Kalousek na Twitteru.

Fotografii šířili také proruští aktivisté a dezinformační proruské weby.

Pokud je tohle to nejhorší, co na Kalouska vyšťourali, tak je to pro bývalého šéfa TOP 09 dobré.

 

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora