Jiří Ovčáček má velké téma. Jedno z největších své pěkné kariéry mluvčího Zemana.  Twitter zakázal šíření lživých článků z webů využívaných k šíření ruské propagandy. A to se logicky dotklo právě zdrojů Jiřího Ovčáčka. Novinku nese velmi těžce už od včerejšího dne. Dokonce už používá i jméno Václav Havel.

Ovčáček si myslí, že svým bojem za šíření ruských lží bojuje za svobodu v České republice. Typická hradní logika posledních let. Při svém urputném tweetování a boji za „svobodu“ Ovčáček přišel s jednou nečekanou informací. V roce 1918 u nás prý došlo na zavádění totalitních praktik.

twitter
Jiří Ovčáček, znalec historie.

Rok 1918 Ovčáček přirovnal k letům 1938, 1948, 1968. Je to zvláštní. Dosud byl rok 1918 oslavován jako konec desivého válečného konfliktu, takzvané velké války, a současně vznik demokratického Československa. Ale Ovčáček to vidí asi jinak.

Jiří Ovčáček by měl požádat ředitele některé základní školy, zda by si mohl jít vyslechnout pár hodin dějepisu. Potřebuje to.

Kuriozitou potom je Ovčáčkova výhružka, že Twitteru pošle oficiální protest. Na to ústředí této sociální sítě vskutku čeká a obává se ho. Dopisu úředníka Jiřího Ovčáčka.

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora