Drzost Jiřího Ovčáčka se zvyšuje úměrně míře buranství jeho pána Miloše Zemana. Poté, co prezident pochválil policejní zákrok, při kterém byl zadržen muž, pouštějící Modlitbu pro Martu při Zemanově návštěvě Olomouckého kraje, přidala se i hradní hlásná trouba. Na twitteru zveřejnila fotografii CD Marty Kubišové se vzkazem.

„Ať cestování automobilem pohodově ubíhá,“ vzkázal Ovčáček. Těžko ovšem jeho příspěvek na sociální síti brát jako pochvalu dílu populární české zpěvačky. Stejně jako Zemanovi musí totiž Kubišová vadit i jeho věrnému sluhovi.

Není divu, zpěvačka je často spojována s listopadem 1989 a tím samozřejmě i s prezidentem Václavem Havlem. A je málo lidí, kterými současná hlava státu opovrhuje tak jako svým předchůdcem, který byl na rozdíl od něj důstojným představitelem naší země.

Stejně tak je Kubišová „na nože“ s Helenou Vondráčkovou, kterou Zeman letos vyznamenal jako další své přátele a podporovatele. Rovnice je tedy vyřešena, a i kdyby Zeman tisíckrát řekl, že si Marty Kubišové a její tvorby váží, věřit mu to nejde.

Trapný a ubohý twitterový příspěvek Jiřího Ovčáčka tak opět dokázal malost muže, který miluje svého pána a rád by se mu jednou vyrovnal.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora