Svojí podstatou velmi smutný žert na profilu Pražské integrované dopravy rozzuřil Jiřího Ovčáčka. Správce profilu napadl s tím, že pracují pro TOP 09 a že je prý Miroslav Kalousek jistě pochválí. Co ho k tomu vyprovokovalo? Mapa pražského metra s názvy některých stanic, které nesly před rokem 1989. Na mapě tak je například Moskevská, Gottwaldova a další. K tomu správci účtu připsali komentář: „Tak snad to metro nebudeme muset zase přejmenovat zpátky.“

Za vtip si vysloužili přes 1100 „lajků“ během pár hodin. Vtip se ale nelíbil Ovčáčkovi. Dnes reagoval takto: „Netušil jsem, že PID je přidružená organizace TOP 09. Mirek Kalousek vás určitě pochválí a ocení “statečnost”.“ Mluvčí prezidenta, zarytý fanoušek Andreje Babiše a komunistický pisálek Ovčáček tak ukázal, jaký pěkný má smysl pro humor.

twitter
Ovčáček se snaží.

Na jeho trapný komentář reagují další debatující. Vysvětlují Ovčáčkovi například, že toho ještě netuší mnoho a dále ho ostřeji kritizují.

Jiří Ovčáček by se měl více věnovat péči o prezidenta a méně sledovat sledovat sociální sítě. Nemuseli bychom se pak dívat na záběry zuboženého prezidenta, který má problémy dobelhat se na focení s ostatními státníky. Když už ho tam ochranka nějakým způsobem dovedla, jako jediný seděl na židli. Mimořádná ostuda, které by měl Ovčáček bránit a ne napadat Pražskou integrovanou dopravu. A ještě k tomu dost trapně.

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora