Lidovci nás letos před volbami ale zásobují. Nejprve chcíplý pes, poté Jiří Čunek jako pirát Jack Sparrow a nyní KDU-ČSL zve prostřednictvím svého předsedy Pavla Bělobrádka na Veselou trojku. Vstup je navíc zdarma!

První Veselá trojka se koná 16. října v Trutnově. Pokud máte zrovna jiný program, který nejde zrušit, nedělejte si s tím starosti. Druhou příležitost na Veselou trojku s Pavlem Bělobrádkem máte hned o den později v Hradci Králové. Pozor, je ale třeba se dopředu registrovat. Neztrácejte už ani minutu a raději tak učiňte ještě dnes. Více informací se dozvíte na stránkách lidoveckého předsedy. Možná ale budete  lehce zklamaní. Pavel Bělobrádek totiž zve na hudební vystoupení Vesela trojka Pavla Kršky.

A jak se jen tak mimochodem v záhlaví pozvání na Veselou trojku dozvíte, 20. a 21. října jsou volby. Kdybyste tak náhodou našli čas a zbytek energie, tak se stavte…

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!