Ve středu 15. listopadu vychází první číslo tištěného časopisu Revue FORUM. Jeho hlavním tématem je příchylnost a služebnost nejsilnější televize k vůdci hnutí Ano Andreji Babišovi. V přehledném zpracování je zde ukázáno, jaká je mediální síla Andreje Babiše a kdo ho v masovém měřítku prosazuje.

Revue FORUM také přináší odpovědi čtyř kandidátů na prezidenta: Jiřího Drahoše, Michala Horáčka, Marka Hilšera a Mirka Topolánka. V čísle si také můžete přečíst článek Pavla Šafra Putování Čechů za švestkovou vůní, který hledá příčiny současné krize české demokracie.

Revue FORUM bude vycházet vždy k 15. dni v každém měsíci. Mezi jeho předplatiteli je již 500 přispěvatelů ve veřejné sbírce HIT HIT, kteří společně na rozjezd časopisu vybrali 729 tisíc korun.

Předplatné měsíčníku Revue FORUM bude možné objednat v systému, který spouštíme tento týden a upozorníme na něj na stránkách deníku FORUM 24. Do té doby lze zajistit předplatné na tel. čísle 724 014 642.

Časopis najdete v přednostním vystavení na trafikách společnosti Relay a dále na všech významných prodejních místech denního tisku.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner