Média ruské propagandy, a tudíž blízká názorům současného Pražského hradu nás neustále bombardují výkřiky o strašlivé hydře politické korektnosti, jakožto o největším duchovním zlu, které šíří globalisté a George Soros. Tak jsme si řekli, že na ně dáme a zkusíme politicky nekorektně vyjádřit plnou porci pravdy o jedné, nejspíše středoafrické či snad dokonce středoevropské zemi, která je sice malá rozsahem, ale o to je stále slavnější šokujícími skutečnostmi, které daleko překračují hranice všeho představitelného.

Takže tady je ta slíbená nekorektní pohádka:

Za devatero horami a devatero řekami existuje jedna země, ve které žije mnoho, mnoho dementů. Tolik, že veškerá moc v zemi je v jejich rukou.

Dementi si už podruhé zvolili svého neustále opilého prezidenta, který vede zuřivou válku proti strašidlům. Jednou jsou těmi strašidly islámští uprchlíci, které v té zemi nikdo nikdy neviděl, a jindy to jsou zase novináři z novin padlého uhlobarona, který z té země už dávno utekl.

Tento prezident právě prohlásil, že jeho země vyrábí nervově paralytické jedy, kterými je možné po celém světě zabíjet lidi, třeba bývalé agenty. Velmi tím pomohl jednomu velikému a dalekému carovi, nad kterým se právě vznášelo podezření z vraždy učiněné v cizím království.

Pak mají v té zemi také předsedu vlády, který ukradl padesát milionů korun na svoji luxusní chatu, a třebaže je za to trestně stíhaný, sestavuje už půl roku vládu. Jeho moc je založená na podpoře komunistů a fašistů a hledá k tomu ještě někoho, kdo by před normálním světem vypadal aspoň trochu slušně.

Jinak ten předseda vlády vyrábí naftu ze žluté rostliny, která se jmenuje řepka a ta je vysázená po celé zemi. Takže tu zemi dementů snadno poznáte z letadla, protože je celá celičká úplně žlutá.

Pak ten předseda vlády také vyrábí buřty a noviny, provozuje reprodukční kliniky na děti ze zkumavky a právě si koupil obchod s podprsenkami. Dementům tohle všechno přijde normální. Volí ho, čtou jeho noviny a pracují v jeho továrnách a na jeho polích. Anebo pro něj aspoň pěstují řepku. A on k tomu pobírá nejvíce veřejných dotací.

Za devatero horami a devatero řekami je země, v níž jen možné všechno, co si dosud nikdy nikde neuměli ani představit. Možná vám to všechno dohromady přijde jako jeden veliký blázinec. Co když ale ta země ukazuje směr, kterým se bude nadále ubírat celé lidstvo, až se zbaví toho moru politické korektnosti?

A co když to vůbec není pohádka…

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Pavel Šafr
Pavel Šafr
Šéfredaktor deníku FORUM 24
Další články autora