Zajímá vás, jak se změnila politická soutěž v době, kdy média vlastní oligarchové, případně politici? Existuje nějaký způsob, jak tuto situaci změnit? A jak se na věc dívají nejen novináři, ale třeba také poslankyně Miroslava Němcová? Přijďte v úterý 16. 10. diskutovat do sněmovny.

Seminář pořádaný pod záštitou místopředsedů volebního výboru Miroslavy Němcové a Petra Dolínka ve spolupráci s internetovým deníkem FORUM 24 na téma „Vliv současných českých médií na férovou politickou soutěž“ se uskuteční v úterý 16. října od 14.00 hodin v budově poslanecké sněmovny – místnost č. 108/Státní akta.

Úvodní slovo pronesou Miroslava Němcová, místopředsedkyně volebního výboru, a Petr Dolínek, místopředseda volebního výboru.

Vystoupí Pavel Šafr, šéfredaktor deníku FORUM 24, Robert Čásenský, šéfredaktor magazínu Reportér, Jakub Patočka, šéfredaktor Deníku Referendum a Michal Klíma, člen správní rady Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky.

Svou účast potvrďte ZDE.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner