Miloš Zeman a jeho Číňané. Prezident přijme na Pražském hradě další delegaci manažerů z Číny. Má jít o představitele státní společnosti CITIC Group, která pravděpodobně vstoupí do jiné tamní státní společnosti CEFC. Právě CEFC dostal do Evropy Miloš Zeman. Naslibovali mu obrovské investice v České republice, splnili jen zlomek. Šéf CEFC zmizel zřejmě v čínském vězení.

Zemanovi tahle trpká zkušenost nestačila. Znovu si zahrává. Znovu státní Číňané. To už se s ním skutečně nikdo jiný než manažeři z komunistické Číny nebaví? Rusové už ze seznamu přátel zřejmě zmizeli. Sami se škrtli po tom, co Zeman nesplnil údajný úkol od samotného Putina a neposlal jim hackera Nikulina.

Paktování Miloše Zemana s komunisty z Číny a s Rusy (oni mu odpustí, potřebují spojku ve střední Evropě) jen tak neskončí. Lépe řečeno skončí za necelých pět let. Potom už ho potřebovat nebudou.

Jistě, je to čiré šílenství a nekonečná naivita, ale Miloš Zeman by se skutečně měl zamyslet nad tím, jestli má správné kamarády. Vždyť nemusí mít přátele v zahraničí. Nějak už oželíme, že ho nikam nezvou, může si přece v klidu dosloužit mandát při přátelských posezeních s Mynářem, Ovčáčkem a Nejedlým. Bude to lepší pro něj a především pro Českou republiku.

Jo, když ona vlastně ta kampaň něco stála… aha

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora