Dne 25. února 2017 ve 12.00 proběhne na Václavském náměstí v Praze ohlášená „Demonstrace za svobodné podnikání„. Jedná se o pokračování demonstrace, která proběhla v prosinci a jmenovala se „Za pět minut dvanáct“. Pořádá ji Asociace podnikatelů a manažerů a Radostné Česko bez EET.

Podporu demonstraci vyjádřili i aktivisté z Nového bojkotu Babišových výrobků. „Mrzí nás, že nás, podnikatele, naše vláda označuje automaticky za zloděje. Bez důkazů, bez soudu, automaticky. Vláda se nás snaží zastrašovat a likvidovat tím, že nás očerňuje a záměrně vytváří nenávist k nám. U vlády jsou prominentní jen velké podniky. Tak jak tomu bylo za totality,“ uvádí se na facebookovém profilu NBBV.

„Až se jim podaří potlačit svobodu podnikání, budou v ohrožení i jiné svobody. Náznaky již pozorujeme. Například prolomení domovního tajemství nebo hlášení rodinných oslav. Prosím, podpořte nás na demonstraci zaměřené proti EET (na základě tohoto zákona nás začali očerňovat) a proti socialistické vládě, která nám vládne. Která ohrožuje naši svobodu. Demonstrace se koná 25. 2. 2017 na Václavském náměstí,“ upozorňují aktivisté.

FORUM 24 jako mediální partner přinese veškeré podrobnosti z demonstrace i jejích příprav.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora