Hlava státu má být v dobré tělesné a duševní kondici. O tom píše na svém blogu klinický psycholog Bohumil Sláma. Píše o tom, že v předvolební době tým Miloše Zemana přehlušil stanoviska uznávaných neurologů a psychologů, kteří popisovali skutečný zdravotní stav prezidenta. Také díky tomu byl podle Bohumila Slámy Zeman opět zvolen.

„Zeman netrpí jen neuropatií dolních končetin, ale též retinopatií, ,patií‘ mozku a i laikům patrnou degradací osobnosti. Jeho lékařský tým a všichni, kdo jsou s ním ,za oponou‘ v těsném každodenním kontaktu, vědomě lhali, tj. podváděli,“ domnívá se uznávaný psycholog a bývalý soudní znalec.

Bohumil Sláma si myslí, že by se odborníci měli vyjadřovat ke stavu prezidenta. Má to být jejich povinností.

„Trvám na tom, že Zeman je tělesně nemocný a duševně narušený člověk. Není proto schopen řádně vést stát, o souladu s dobrými mravy nemluvě. Ne-mocná a nemocná společnost si zvolila mocného nemocného vůdce. Ten její nemocnost nemůže než jen dál prohlubovat,“ píše Bohumil Sláma.

Celý jeho text najdete zde.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
FORUM 24 MONITOR
Další články autora
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora