Vesnický klub Chotěmice dnes zahajuje letní koncertní sezonu. Na jihočeském statku ji odstartuje ve 20 hodin Radůza. Na sobotu je pak plánován koncert samotného harmonikáře a majitele statku Václava Koubka.

Klub už má stanovený program na celé léto. Koncerty se uskuteční vždy v pátek a sobotu od 20 hodin. Mezi kapelami jsou také Midi Lidi, Hudba Praha, Tatabojs, nebo Buty.

„Začínal jsem na undergroundu. Plastici, Garage, Hudba Praha… a podobných kapelách svědomí. Postupně, jak se členové klubu rozšiřují, jsem přidal nějaké SKA kapely, reggae, trochu elektroniky, letos například Midi Lidi a samozřejmě folk, zpěvný rock Buty, Zrní, Poletíme i euforický Tata Bojs. Přijedou členové klubu i z okolních vesnic. Člověk těmi akcemi udržuje takový smír a dobrou náladu tady,“ vysvětlil Václav Koubek v nedávném rozhovoru pro Revue FORUM.

A dále také vysvětlil, pro koho je klub v mimořádném prostředí určený: „Jsme prázdninový klub soukromý, členský. Sbírám si publikum z klubů, kde přes zimu hraji. Hodně členů tu pořádá svatbu, jezdí slavit narozeniny, firemní párty.Přes týden tu frčí tvůrčí dílny, workshopy nebo jen srazy kolařů či více rodin dovolenkářů,“ uvedl s tím, že členem klubu se může stát každý. Pravidla jsou zde.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner
Michal Závada
Michal Závada
Redaktor deníku FORUM 24
Další články autora